آزمایشات خمیدگی iPad Pro نشان می دهد که شما باید با تبلت خود ملایم باشید

۲۷ آبان ۱۳۹۷
پیشنهاد از طریق پیامک

این یک فیزیک ساده می تواند باشه که تبلت ۱۰ اینچی بزرگ می تواند ساده تر از یک گوشی ۵ اینچی کوچک بشکند.

اما به لطف یک آزمایش خمیدگی یوتیوب و چندین شکایت کاربران، به نظر می رسد که آیپدهای پرو جدید ممکن است کمی بیشتر در معرض خم شدن قرار بگیرند .

اولین ویدیو یوتیوب از JerryRigEverything است که نشان می دهد آیپد پرو ۱۱ اینچی با مقدار کمی نیروی وارده به آن نصف می شود . آیا این مقدار می تواند معقول باشد؟ ! در این ویدیو آزمایشات دیگری همچون تست خراشیدگی و نوع ساخت نیز انجام می شود که می توان گفت در آخر آپید حالت نامطلوبی به لحاظ ظاهری پیدا می کند.

شاید مهمتر از آن این باشد که تعداد کمی از کاربران در انجمن های MacRumors می گویند آیپد پرو آن ها باتوجه به این که معمولا در کوله پشتی حمل می شد دچار تغییر فرم ظاهری شده است. اپل قسمت های آسیب دیده را جایگزین کرده است.

نازک تر از همیشه

شاید خیلی زود باشد که بخواهیم در مورد انعطاف و خمیدگی این آپید پرو جدید نسبت به نسل قدیمی تر آن اظهار نظر کنیم ، چرا که طیف زیادی از دارندگان این دستگاه در مقابل میزان خمیدگی آیپد خود مشکلی نداشته اند.

می دانیم که تبلت های جدید نازک تر از سری های پیشین خود هستند (فقط ۵٫۹ میلی متر یا ۰٫۲۳ اینچ) اما با ساخت دستگاه های بسیار باریک، اپل ممکن است آنها بیش از حد معمول شکننده بسازد. درس مهم این بود که در صورت خرید آبپد پرو جدید بیشتر مراقب آن باشید، چیزی که امیدواریم همیشه در آن مداومت داشته باشد.

اگر شما متوجه خمیدگی در آیپد پرو خود شده اید، سریعا آن را به فروشگاه خریداری شده و گارانتی خود ارجاع بدهید تا از هرگونه ضرر در خرید این محصول جلوگیری کنید.

 مترجم : علیرضا هوشمند

منبع : Techradar

 

0
برچسب ها :
نویسنده مطلب علیرضا هوشمند
دانشجوی ریاضی در دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی. برنامه نویس تحت وب و متخصص سیستم های هوش تجاری

بدون دیدگاه

رسانه های همکار